Quiet Escape Long Bay Villa
Az alig 7 percnyi sétára található Go Natural Jamaica közelsége mellett, a Quiet Escape Long Bay Villa Port Antonio a környéken búvárkodás lehetőségét kínálja.
A villa vendégei a teakonyhában elkészíthetik saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Go Natural Jamaica400 m
- Church of Castel3,1 km
- Castle House3,9 km
- Universal Church of God650 m
- Repülőterek
- Norman Manley nemzetkozi repuloter99 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Vasaló eszközök
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Bejelentkezés: 14:00-23:30 között
Kijelentkezés: 07:00 óráig
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Quiet Escape Long Bay Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Quiet Escape Long Bay Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Milyen szolgáltatásokat kínál a Quiet Escape Long Bay Villa vendégeinek?
A Quiet Escape Long Bay Villa olyan szolgáltatásokat nyújt, mint a 24 órás recepció. - ❓
Mekkora a Quiet Escape Long Bay Villa befogadóképessége?
A Quiet Escape Long Bay Villa akár 6 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Quiet Escape Long Bay Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Quiet Escape Long Bay Villa kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teakonyhát kínál. - ❓
Van strand a nyaraló közelében?
A nyaraló kényelmes hozzáférést biztosít a Long Bay területéhez, amely csak 600 méter távolságra található.